Skip to content

628 Muhlenberg AveWenonah, NJ 08090

Built 1956

Last Sale Date
Oct 2, 2024

Property Information

Block547
Lot4
Qualifier---
CountyGloucester
MunicipalityDeptford Twp
Tax Map Page42

Building Details

Building Class17
Description1SF
Dwellings1
Zoning---
Sq Footage1,664
Acreage---

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:$46,500
35%
Improvement Value:$88,200
65%
Total Assessment$134,700

Sale
$0

Property Built

Built

Year Built: 1956