Property Built
Built
Year Built: 1953
Year Built: 1953
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $5,205 | +3.3% |
| 2024 | $5,038 | +2.2% |
| 2023 | $4,931 | +1.2% |
| 2022 | $4,874 | +1.9% |
Year Built: 1953
104 Royal Ave
Residential
124 Royal Ave
Residential
128 Royal Ave
Residential
109 King Ave
Residential
116 Wentz Ave
Residential