Property Sale
Sale
$78,000
DeedBook 1930, Page 33
Year Built: 1960
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $4,639 | +3.3% |
| 2024 | $4,490 | +2.2% |
| 2023 | $4,394 | +1.2% |
| 2022 | $4,344 | +1.9% |
Year Built: 1960
56 Bruce Dr
Residential
28 Bruce Dr
Residential
54 Craig Dr
Residential
1509 Dumont St
Residential
12 Craig Dr
Residential