Property Sale
Sale
$124,400
DeedBook 2829, Page 106
Year Built: 1983
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $6,944 | +3.3% |
| 2024 | $6,721 | +2.2% |
| 2023 | $6,578 | +1.2% |
| 2022 | $6,503 | +1.9% |
Year Built: 1983
1846 County House Rd
Residential
113 Crestview Dr
Residential
487 Longwood Ave
Residential
149 Burke Ave
Residential
145 Burke Ave
Residential