Skip to content

743 W Broad St(Unit T01)Gibbstown, NJ 08027

Last Sale Date
Oct 2, 2023

Property Information

Block44
Lot1
QualifierT01
CountyGloucester
MunicipalityGreenwich Twp
Tax Map Page10

Land Value:N/A
0%
Improvement Value:$267,300
100%
Total Assessment$267,300

Tax History

YearProperty taxesChange
2025$9,203+5.5%
2024$8,719+75.7%
2023$4,961-1.4%
2022$5,030-0.1%
Property History

Property Sale

Sale
$0