Property Sale
Sale
$105,000
DeedBook 4075, Page 293
Year Built: 1973
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $3,766 | +2.9% |
| 2024 | $3,660 | +4.7% |
| 2023 | $3,495 | +1.5% |
| 2022 | $3,442 | +10.1% |
Year Built: 1973
8 John Witherspoon Bldg
Residential
3 John Witherspoon Bldg
Residential
5 Thomas Mckean Bldg
Residential
3 Elbridge Gerry Bldg
Residential
4 Ben Franklin Bldg
Residential