Skip to content

N Warren AveWoodbury, NJ 08096

Last Sale Date
Nov 5, 2020

Property Information

Block14
Lot15
Qualifier---
CountyGloucester
MunicipalityWoodbury City
Tax Map PageM04

Building Details

Building Class---
Description---
Dwellings---
Zoning---
Sq Footage---
Acreage3.93

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:$57,000
87%
Improvement Value:$8,200
13%
Total Assessment$65,200

Sale
$0