Property Sale
Sale
$172,000
DeedBook 3776, Page 22
Year Built: 1920
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $8,082 | +3.7% |
| 2024 | $7,795 | +3.2% |
| 2023 | $7,557 | +4.7% |
| 2022 | $7,219 | +3.5% |
Year Built: 1920
123 S Girard St
Residential
317 Delaware St
Residential
178 W Centre St
Residential
239 Briar Hill Ln
Residential
28 Penn St
Residential