Property Sale
Sale
$0
Year Built: 1920
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $13,958 | +4.2% |
| 2024 | $13,394 | +2.7% |
| 2023 | $13,039 | +1.8% |
| 2022 | $12,809 | +1.0% |
Year Built: 1920
93 W 39th St
Residential
45 Avenue B
Residential
860 Avenue C
Residential
44 W 38th St
Residential
44 Avenue B
Residential