Property Sale
Sale
$0
Year Built: 1920
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $11,617 | +6.3% |
| 2024 | $10,933 | +2.7% |
| 2023 | $10,644 | +1.8% |
| 2022 | $10,456 | -19.0% |
Year Built: 1920
44-46 E 39th St
Residential
24 E 36th St
Residential
41-43 E 38th St
Residential
13 W 34th St
Residential
19 E 39th St
Residential