Property Sale
Sale
$0
Year Built: 1920
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $9,428 | +4.2% |
| 2024 | $9,047 | +2.7% |
| 2023 | $8,808 | +1.8% |
| 2022 | $8,653 | -9.3% |
Year Built: 1920
46 E 38th St
Residential
15 W 39th St
Residential
30 W 36th St
Residential
17 W 39th St
Residential
633 Avenue E
Residential