Property Sale
Sale
$0
Year Built: 1977
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $17,660 | +4.2% |
| 2024 | $16,946 | +2.7% |
| 2023 | $16,497 | +1.8% |
| 2022 | $16,207 | -14.4% |
Year Built: 1977
21 Lincoln Pkwy
Residential
96 W 29th St
Residential
94 W 29th St
Residential
92 W 29th St
Residential
734 Jf Kennedy Blvd
Residential