Property Sale
Sale
$56,000
DeedBook 9014, Page 329
Year Built: 1925
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $4,141 | +4.2% |
| 2024 | $3,974 | +2.7% |
| 2023 | $3,868 | +1.8% |
| 2022 | $3,800 | +57.3% |
Year Built: 1925
86 W 33rd St
Residential
680 Jf Kennedy Blvd
Residential
803 Avenue A
Residential
799 Avenue A
Residential
680 Jf Kennedy Blvd
Residential