Property Built
Built
Year Built: 1915
Year Built: 1915
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $20,545 | +4.2% |
| 2024 | $19,715 | +2.7% |
| 2023 | $19,193 | +1.8% |
| 2022 | $18,855 | -4.3% |
Year Built: 1915
35-37 W 33rd St
Residential
33 E 31st St
Residential
93 W 33rd St
Residential
836 Jf Kennedy Blvd
Residential
86 W 34th St
Residential