Property Sale
Sale
$390,000
From:
To:
Sq Ft2,865DeedBook 9049, Page 832Recorded7/8/2015
From:
To:
Year Built: 1920
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $15,579 | +4.2% |
| 2024 | $14,950 | +2.7% |
| 2023 | $14,554 | -1.8% |
| 2022 | $14,826 | +5.3% |
From:
To:
Year Built: 1920
160 W 31st St
Residential
22-24 W 32nd St
Residential
54 Avenue B
Residential
22-24 W 22nd St
Residential
16 E 31st St
Residential