Property Sale
Sale
$0
Year Built: 1925
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $14,914 | +4.2% |
| 2024 | $14,311 | +2.7% |
| 2023 | $13,932 | +1.8% |
| 2022 | $13,687 | +33.7% |
Year Built: 1925
146 W 29th St
Residential
73 W 30th St
Residential
795-797 Jf Kennedy Blvd
Residential
165 W 30th St
Residential
66 W 32nd St
Residential