Property Sale
Sale
$560,000
From:
To:
Sq Ft2,671DeedBook 9646, Page 432NU CodeEstate / executor (10)Recorded3/4/2022
From:
To:
Year Built: 1920
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $13,625 | +4.2% |
| 2024 | $13,074 | +2.7% |
| 2023 | $12,728 | +1.8% |
| 2022 | $12,504 | +27.0% |
From:
To:
Year Built: 1920
658 Avenue C
Residential
119 W 29th St
Residential
133 W 28th St
Residential
754 Jf Kennedy Blvd
Residential
97 W 37th St
Residential