Property Sale
Sale
$315,000
From:
To:
DeedBook 6074, Page 114Recorded10/30/2002
From:
To:
Year Built: 1925
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $12,219 | +4.2% |
| 2024 | $11,725 | +2.7% |
| 2023 | $11,414 | +1.8% |
| 2022 | $11,213 | -1.6% |
From:
To:
Year Built: 1925
120 W 26th St
Residential
712 Jf Kennedy Blvd
Residential
133 W 25th St
Residential
90 W 26th St
Residential
172 W 22nd St
Residential