Skip to content

613-633 Avenue C(Unit X)Bayonne, NJ 07002

Last Sale Date
Feb 9, 2023

Property Information

Block170
Lot13

Assessment

Land Value:$1,375,400
36%
Improvement Value:$2,421,300
64%
Total Assessment$3,796,700

Sale
$0