Skip to content

Rear Of 9-11b E 24th StBayonne, NJ 07002

Last Sale Date
Mar 11, 2020

Property Information

Block190
Lot14

Sq Footage---
Acreage0.02

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:$92,000
99%
Improvement Value:$1,000
1%
Total Assessment$93,000

Sale
$0