Property Sale
Sale
$170,000
DeedBook 9233, Page 933
Year Built: 1903
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $6,070 | +4.2% |
| 2024 | $5,825 | +2.7% |
| 2023 | $5,671 | +1.8% |
| 2022 | $5,571 | +3.0% |
Year Built: 1903
116 W 19th St
Residential
116 W 19th St
Residential
116 W 19th St
Residential
546-548 Broadway
Residential
33-37 W 32nd St
Residential