Property Sale
Sale
$100,000
DeedBook 5236, Page 184
Year Built: 1920
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $10,720 | +4.2% |
| 2024 | $10,287 | +2.7% |
| 2023 | $10,014 | +1.8% |
| 2022 | $9,838 | +14.0% |
Year Built: 1920
64 Andrew St
Residential
96 W 19th St
Residential
85 W 16th St
Residential
416 Jf Kennedy Blvd
Residential
128 W 21st St
Residential