Property Sale
Sale
$0
Year Built: 1920
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $10,541 | +4.2% |
| 2024 | $10,115 | +2.7% |
| 2023 | $9,847 | +1.8% |
| 2022 | $9,674 | -2.5% |
Year Built: 1920
66 Andrew St
Residential
18 W 17th St
Residential
350 Avenue C
Residential
77 W 17th St
Residential
19 W 17th St
Residential