Property Sale
Sale
$24,041,666
From:
To:
Sq Ft425DeedBook 9871, Page 665NU CodeMulti-parcel package (30)Recorded1/9/2025
From:
To:
Year Built: 1960
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $3,179 | +4.2% |
| 2024 | $3,051 | +2.7% |
| 2023 | $2,970 | -9.2% |
| 2022 | $3,269 | +72.2% |
From:
To:
Year Built: 1960
1225 Jf Kennedy Blvd
Residential
1225 Jf Kennedy Blvd
Residential
1225 Jf Kennedy Blvd
Residential
1225 Jf Kennedy Blvd
Residential
1225 Jf Kennedy Blvd
Residential