Property Built
Built
Year Built: 1960
Year Built: 1960
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $4,899 | +4.2% |
| 2024 | $4,701 | +2.7% |
| 2023 | $4,576 | -1.3% |
| 2022 | $4,634 | +50.4% |
Year Built: 1960
1225 Jf Kennedy Blvd
Residential
1225 Jf Kennedy Blvd
Residential
1225 Jf Kennedy Blvd
Residential
1225 Jf Kennedy Blvd
Residential
1225 Jf Kennedy Blvd
Residential