Property Sale
Sale
$0
Year Built: 1920
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $9,207 | +4.2% |
| 2024 | $8,835 | +2.7% |
| 2023 | $8,601 | +1.8% |
| 2022 | $8,450 | -0.1% |
Year Built: 1920
339 Avenue A
Residential
316 Jf Kennedy Blvd
Residential
81 W 14th St
Residential
309 Avenue C
Residential
69 W 10th St
Residential