Property Sale
Sale
$0
Year Built: 1920
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $11,053 | +4.2% |
| 2024 | $10,606 | +2.7% |
| 2023 | $10,325 | +1.8% |
| 2022 | $10,143 | -12.9% |
Year Built: 1920
289 Avenue A
Residential
337 Jf Kennedy Blvd
Residential
3 Pavonia Ct
Residential
130 W 10th St
Residential
118 W 10th St
Residential