Property Built
Built
Year Built: 1967
Year Built: 1967
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $14,243 | +4.2% |
| 2024 | $13,667 | +2.7% |
| 2023 | $13,306 | +1.8% |
| 2022 | $13,071 | -10.6% |
Year Built: 1967
110 W 8th St
Residential
125 W 8th St
Residential
14 Juliette St
Residential
28 W 13th St
Residential
59 Isabella Ave
Residential