Property Sale
Sale
$0
Year Built: 1967
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $14,464 | +4.2% |
| 2024 | $13,879 | +2.7% |
| 2023 | $13,512 | +1.8% |
| 2022 | $13,274 | -4.0% |
Year Built: 1967
73 Linnet St
Residential
71 Linnet St
Residential
71 Isabella Ave
Residential
63 Isabella Ave
Residential
59 Isabella Ave
Residential