Skip to content

25 E 5th StBayonne, NJ 07002

Public School

Last Sale Price
$1
Last Sale Date
Nov 13, 2000

Property Information

Block331
Lot11
Qualifier---
CountyHudson
MunicipalityBayonne City
Tax Map Page---

Building Details

Building Class10

Assessment

Land Value:$332,500
4%
Improvement Value:$8,403,100
96%
Total Assessment$8,735,600

Tax History

YearProperty taxesChange
Property History

No events match the selected filters.