Property Sale
Sale
$0
Year Built: 1920
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $11,827 | +4.2% |
| 2024 | $11,349 | +2.7% |
| 2023 | $11,049 | +1.8% |
| 2022 | $10,854 | +19.1% |
Year Built: 1920
70 Humphreys Ave
Residential
74 W 5th St
Residential
157 W 3rd St
Residential
51 W 5th St
Residential
83 Broadway
Residential