Property Built
Built
Year Built: 1920
Year Built: 1920
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $13,218 | +4.3% |
| 2024 | $12,674 | +2.8% |
| 2023 | $12,332 | +1.8% |
| 2022 | $12,110 | -12.8% |
Year Built: 1920
77 Newman Ave
Residential
305 Jf Kennedy Blvd
Residential
126 W 11th St
Residential
11 Linden St
Residential
92 W 4th St
Residential