Property Sale
Sale
$274,000
From:
To:
Sq Ft1,080DeedBook 8650, Page 801Recorded2/18/2009
From:
To:
Year Built: 1948
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $7,820 | +4.2% |
| 2024 | $7,504 | +2.7% |
| 2023 | $7,306 | +1.8% |
| 2022 | $7,177 | +8.4% |
From:
To:
Year Built: 1948
14 Egan Ct
Residential
53 E 3rd St
Residential
51 E 3rd St
Residential
75 Lexington Ave
Residential
8 Egan Ct
Residential