Property Sale
Sale
$153,000
From:
To:
Sq Ft1,164DeedBook 8932, Page 340NU CodeEstate / executor (10)Recorded9/17/2013
From:
To:
Year Built: 1920
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $9,797 | +4.2% |
| 2024 | $9,401 | +2.7% |
| 2023 | $9,152 | +4.7% |
| 2022 | $8,741 | +20.7% |
From:
To:
Year Built: 1920
175 Hobart Ave
Residential
90 Linnet St
Residential
102 W 3rd St
Residential
108 Garretson Ave
Residential
12 E 16th St
Residential