Property Built
Built
Year Built: 1955
Year Built: 1955
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $8,978 | +4.2% |
| 2024 | $8,615 | +2.7% |
| 2023 | $8,387 | +1.8% |
| 2022 | $8,239 | -10.7% |
Year Built: 1955
167 W 1st St
Residential
193 W 1st St
Residential
9 Pointview Terrace
Residential
17-19 W 2nd St
Residential
18 Pointview Terrace
Residential