Property Sale
Sale
$570,000
DeedBook 7791, Page 300
Year Built: 2004
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $10,359 | +4.2% |
| 2024 | $9,941 | +2.7% |
| 2023 | $9,677 | +1.8% |
| 2022 | $9,507 | -28.1% |
Year Built: 2004
13 Maritime Way
Residential
1 Marina Dr
Residential
40 Boatworks Dr
Residential
5 Maritime Way
Residential
26 Marina Dr
Residential