Property Sale
Sale
$372,000
DeedBook 9227, Page 421
Year Built: 2004
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $10,362 | +4.2% |
| 2024 | $9,943 | +2.7% |
| 2023 | $9,680 | +1.8% |
| 2022 | $9,510 | -16.6% |
Year Built: 2004
35 Bayside Dr
Residential
30 Marina Dr
Residential
5 Marina Dr
Residential
20 Marina Dr
Residential
12 Boatworks Dr
Residential