Property Sale
Sale
$406,270
DeedBook 7393, Page 1
Year Built: 2004
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $10,303 | +4.2% |
| 2024 | $9,887 | +2.7% |
| 2023 | $9,625 | +1.8% |
| 2022 | $9,456 | -18.4% |
Year Built: 2004
20 Maritime Way
Residential
18 Marina Dr
Residential
2 Elco Ct
Residential
16 Marina Dr
Residential
15 Elco Ct
Residential