Last Sale Date
May 29, 2024

Property Information

Block482
Lot5

Assessment

Land Value:$1,717,500
45%
Improvement Value:$2,081,900
55%
Total Assessment$3,799,400

Tax History

YearProperty taxesChange
2025$106,231+4.2%
2024$101,938+2.7%
2023$99,240-19.7%
2022$123,573-32.6%
Property History

Property Sale

Sale
$0