Property Sale
Sale
$0
Year Built: 1920
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $10,328 | +4.2% |
| 2024 | $9,911 | +2.7% |
| 2023 | $9,649 | +1.8% |
| 2022 | $9,479 | -12.2% |
Year Built: 1920
79 W 43rd St
Residential
92 W 47th St
Residential
121 W 44th St
Residential
80-2 W 46th St
Residential
1074 Jf Kennedy Blvd
Residential