Property Sale
Sale
$0
Year Built: 1920
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $10,340 | +4.2% |
| 2024 | $9,922 | +2.7% |
| 2023 | $9,659 | +1.8% |
| 2022 | $9,489 | -2.3% |
Year Built: 1920
16 E 42nd St
Residential
23 E 43rd St
Residential
30 E 46th St
Residential
34 E 41st St
Residential
42 W 43rd St
Residential