Skip to content

First St(Block PIPELINE Lot 5)Bayonne, NJ 07002

Last Sale Date
May 29, 2024

Property Information

BlockPIPELINE
Lot5

Land Value:N/A
0%
Improvement Value:$1,814,900
100%
Total Assessment$1,814,900

Tax History

YearProperty taxesChange
2025$50,745+4.2%
2024$48,694+1.9%
2023$47,786+0.8%
2022$47,405+1.8%
Property History

Property Sale

Sale
$0