Skip to content

Hook Road(Block PIPELINE Lot 4)Bayonne, NJ 07002

Last Sale Date
May 29, 2024

Property Information

BlockPIPELINE
Lot4

Land Value:N/A
0%
Improvement Value:$1,713,700
100%
Total Assessment$1,713,700

Tax History

YearProperty taxesChange
2025$47,915+4.2%
2024$45,979+1.9%
2023$45,122+0.8%
2022$44,762+1.8%
Property History

Property Sale

Sale
$0