Last Sale Date
May 29, 2024

Property Information

BlockPIPELINE
Lot6
Qualifier---
CountyHudson
MunicipalityBayonne City
Tax Map Page---

Building Details

Building Class---
Description30" STEEL

Land Value:N/A
0%
Improvement Value:$21,269,500
100%
Total Assessment$21,269,500

Tax History

YearProperty taxesChange
2025$594,695+4.2%
2024$570,661+1.9%
2023$560,026+0.8%
2022$555,559+1.8%
Property History

Property Sale

Sale
$0