Property Sale
Sale
$0
Year Built: 1970
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $11,882 | +2.0% |
| 2024 | $11,644 | +2.5% |
| 2023 | $11,361 | -1.6% |
| 2022 | $11,548 | -2.4% |
Year Built: 1970
4 Davis Ave
Residential
404 N Fifth St
Residential
728 Hamilton St
Residential
512 Cross St
Residential
508 William St
Residential