Skip to content

14-28 Rodgers Blvd SHarrison, NJ 07029

Last Sale Date
Feb 10, 2020

Property Information

Block127
Lot21
Qualifier---
CountyHudson
MunicipalityHarrison Town
Tax Map Page---

Building Details

Building Class---
DescriptionPLAYGROUND
Dwellings0
Zoning---
Sq Footage---
Acreage0.46

Owner Mailing

Street---
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:$1,120,000
98%
Improvement Value:$19,000
2%
Total Assessment$1,139,000

Sale
$0