Property Sale
Sale
$0
Year Built: 1900
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $9,318 | +2.0% |
| 2024 | $9,132 | +2.5% |
| 2023 | $8,909 | -1.6% |
| 2022 | $9,056 | +15.4% |
Year Built: 1900
318 N Second St
Residential
206 Hamilton St
Residential
213 William St
Residential
116 Grant Ave
Residential
47 Searing Ave
Residential