Property Sale
Sale
$870,000
From:
To:
Sq Ft1,902DeedBook 9898, Page 41Recorded5/5/2025
From:
To:
From:
To:
Year Built: 1900
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $9,626 | +2.0% |
| 2024 | $9,433 | +2.5% |
| 2023 | $9,203 | -1.6% |
| 2022 | $9,355 | +9.0% |
From:
To:
From:
To:
Year Built: 1900
316 Jersey St
Residential
219b Cleveland Ave
Residential
530 N Fifth St
Residential
45 Washington St
Residential
101 Seventh St
Residential