Property Sale
Sale
$0
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $21,377 | +2.0% |
| 2024 | $20,948 | +2.5% |
| 2023 | $20,438 | -1.6% |
| 2022 | $20,775 | +41.6% |
203-205 Rodgers Blvd N
Commercial
418 Hamilton St
Commercial
108 Rodgers Blvd N
Commercial
516 Central Ave
Commercial
209 Rodgers Blvd S
Commercial