Property Sale
Sale
$0
Year Built: 1971
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $13,839 | +2.0% |
| 2024 | $13,562 | +2.5% |
| 2023 | $13,231 | -1.6% |
| 2022 | $13,450 | -5.6% |
Year Built: 1971
126 Bergen St
Residential
123 Sussex St
Residential
311 N Second St
Residential
618 Bergen St
Residential
700 Bergen St
Residential